Indelingen seizoen 2018/2019

13-07-2018

3e klasse A

  1 CVC Reeuwijk 1 14:30
  2 Be Fair 1 14:30
  3 Zwammerdam 1 14:30
  4 NSV '46 1 14:30
  5 Alphia 1 14:30
  6 VVSB 1 14:30
  7 DWO 1 14:30
  8 Sporting Leiden 1 14:30
  9 Lugdunum 1 15:00
10 DSVP 1 14:30
11 BSC '68 1 14:30
12 Nieuwkoop 1 14:30
13 Nispen van 1 14:30
14 Blauw-Zwart 1 15:00

 

4e klasse

  CVC Reeuwijk 2  
     
  Jodan Boys 7  
  Siveo '60 2  
  Zevenhoven 3  
  Sportlust '46 4  
  WDS 2  
  Alphia 2  
  ARC 7  
  TAVV 3  
  Bodegraven 2  
  NSV '46 2  
  Woerden 2  
  VEP 2  

 

5e klasse

  Kamerik 2  
  CVC Reeuwijk 3  
  Rohda '76 3  
  Jodan Boys 8  
  Sportlust '46 5  
  Schoonhoven 3  
  Linschoten 2  
  Siveo '60 3  
  WDS 3  
  DSO 8  
  Be Fair 4  
  FC Oudewater 5  

 

6e klasse

  CVC Reeuwijk 4  
  Jodan Boys 10  
  Sportlust '46 6  
  Be Fair 6  
  Linschoten 3  
  Gouda 5  
  Rijnstreek 2  
  Moerkapelle 4  
  SPV '81 2  
  ARC 12  
  DSO 12  
  Olympia 1  
  Bodegraven 3  
  FC Oudewater 6  

 

2e klas

  Nispen van VE1  
  WDS VE1  
  Woubrugge VE1  
  FC Lisse VE1  
  SVC'08 VE2  
  CVC Reeuwijk VE1  
  Nispen van VE2  
  Boshuizen VE1  
  FC Lisse VE2  
  Aarlanderveen VE1  
  Jodan Boys VE1  

 

1e klas JO19-1

  CVC Reeuwijk JO19-1  
  Rohda '76 JO19-1  
  Be Fair JO19-1  
  Schoonhoven JO19-1  
  Haastrecht JO19-1  
  VEP JO19-1  
  FC Oudewater JO19-1  
  Woerden JO19-1  
  Nieuwkoop JO19-1  
  ESTO JO19-1  
  Jodan Boys JO19-2  
  DONK JO19-1  

 

2e klas JO17-1 

  CVC Reeuwijk JO17-1  
  Alphen JO17-1  
  DWO JO17-1  
  Haz. Boys JO17-1  
  Gouda JO17-1  
  Woubrugge JO17-1  
  Siveo '60 JO17-1  
  Alphia JO17-1  
  DONK JO17-1  
  RVC '33 JO17-1  
  Floreant JO17-1  

 

1e klas JO15-1

  CVC Reeuwijk JO15-1  
  Be Fair JO15-1  
  Spirit JO15-1  
  ARC JO15-2  
  Groeneweg JO15-1  
  FC Oudewater JO15-1  
  Olympia JO15-1  
  Sportlust '46 JO15-1  
  Woerden JO15-1  
  Nieuwkoop JO15-1  
  ESTO JO15-1  
  Jodan Boys JO15-2  

 

5e klas JO15-2

  CVC Reeuwijk JO15-2  
  Be Fair JO15-3  
  Gouda JO15-3  
  Stolwijk JO15-2  
  VEP JO15-2  
  Olympia JO15-4  
  Sportlust '46 JO15-4  
  ESTO JO15-3  
  Jodan Boys JO15-6  
  RVC '33 JO15-3  
  FC Oudewater JO15-3  

 

3e klas JO13-1

  CVC Reeuwijk JO13-1  
  Be Fair JO13-2  
  Spirit JO13-2  
  DSO JO13-2  
  Stolwijk JO13-1  
  Nieuwerkerk JO13-3  
  WDS JO13-1  
  Groeneweg JO13-2  
  FC Oudewater JO13-2  
  Olympia JO13-2  
  Sportlust '46 JO13-2  
  RVC '33 JO13-1  

 

5e klas JO13-2

  CVC Reeuwijk JO13-2  
  Moordrecht JO13-2  
  Bergambacht JO13-2  
  Schoonhoven JO13-2  
  DSO JO13-3  
  Cabauw JO13-1  
  CVV Zwervers JO13-3  
  Groeneweg JO13-3  
  Woerden JO13-1  
  FC Oudewater JO13-3  

 

1e klas JO11-1

  CVC Reeuwijk JO11-1  
  Alphense Boys JO11-1  
  Alphense Boys JO11-2  
  Alphen JO11-1  
  Be Fair JO11-1  
  ARC JO11-2  
  VEP JO11-1  
  FC Oudewater JO11-1  
  Sportlust '46 JO11-2  
  Woerden JO11-1  
  ESTO JO11-1  

 

5e klas JO11-2

  CVC Reeuwijk JO11-2  
  ROAC JO11-1  
  Alphen JO11-3  
  ARC JO11-4  
  RCL JO11-4G  
  Aarlanderveen JO11-1  
  Bernardus JO11-2  
  Kickers'69 JO11-1  
  SJZ JO11-2  
  Alphia JO11-2  
  RVC '33 JO11-2  
  WVC JO11-2  

 

3e klas JO10-1

  Rohda '76 JO10-1  
  ONA JO10-2  
  Sportlust '46 JO10-4  
  ESTO JO10-2  
  Jodan Boys JO10-5  
  WDS JO10-1  
  Woerden JO10-2  
  ARC JO10-3  
  VEP JO10-4  
  Nieuwkoop JO10-2  
  Gouda JO10-2  
  CVC Reeuwijk JO10-1  

 

4e klas JO10-2

  Olympia JO10-4  
  Nieuwerkerk JO10-7  
  ASW JO10-1  
  Schoonhoven JO10-4  
  ARC JO10-7  
  Moerkapelle JO10-1  
  Moordrecht JO10-2  
  Haastrecht JO10-2  
  Gouda JO10-3  
  CVC Reeuwijk JO10-2  
  Jodan Boys JO10-6  
  RVC '33 JO10-1  

 

3e klas JO8

  XerxesDZB JO8-3  
  WDS JO8-1  
  VEP JO8-3M  
  Be Fair JO8-3  
  DONK JO8-3  
  Haastrecht JO8-1  
  Jodan Boys JO8-3  
  ASW JO8-1  
  FC Oudewater JO8-1  
  CVC Reeuwijk JO8-1  
  Schoonhoven JO8-2  
  Sportlust '46 JO8-3  

 

1e klas JO7

  DWO JO7-3  
  DSVP JO7-1  
  Zoetermeer JO7-2  
  BVCB JO7-3  
  Blijdorp JO7-2  
  VVOR JO7-2  
  Alexandria'66 JO7-4  
  CVC Reeuwijk JO7-1  
  Leidschenveen JO7-5  
  BSC '68 JO7-3  
  Voorschoten'97 JO7-3  
  RVC '33 JO7-2  



Deel deze pagina op:



Terug naar het nieuwsoverzicht

De volgende wedstrijd

Competitiewedstrijd

15 December

 - 

VVSB - CVC Reeuwijk  

Aanvang 14:30 uur

Stand 3e klasse A

  1 Van Nispen 11 28
  2 Be Fair 11 23
  3 Alphia 11 19
  4 Lugdunum 11 19
  5 DSVP 11 19
  6 Nieuwkoop 10 17
  7 VVSB 11 17
  8 Sporting Leiden 11 16
  9 CVC Reeuwijk 11 14
10 Blauw Zwart 11 11
11 Zwammerdam 11 10
12 BSC'68 10   7
13 DWO 11   6
14 NSV'46 11   5

 

 

Wedstrijdverslagen

Zure en onnodige nederlaag voor CVC Reeuwijk

Beter een half ei dan een lege dop. Het is alom een bekend spreekwoord,

lees meer

Deel deze pagina:


Facebook Twitter Google+ Linkedin

Agenda

Klaverjassen

14 December

Aanvang 20:00 uur.