•  

22 Sept 29 Sept
Alphia - BSC'68     -    
Be Fair - CVC Reeuwijk     -    
Lugdunum - V Nispen     -    
VVSB - Blauw Zwart     -    
DWO - Nieuwkoop   Nieuwkoop - Lugdunum  
Sporting Leiden - Zwammerdam   CVC Reeuwijk -    
DSVP - NSV'46     -    
6 Okt 13 Okt  
Lugdunum - DoCoS   HVC'10 - RCL  
RCL - Nieuwkoop   UVS - Honselersdijk  
Die Haghe - UVS   DoCoS - DSO  
DSO - HVC'10   TAVV - Die Haghe  
Valken'68 - CVC Reeuwijk   Nieuwkoop - Lugdunum  
SVC'08 - TAVV   CVC Reeuwijk - SVC'08  
Honselersdijk - Voorschoten'97   Voorschoten'97 - Valken'68  
20 Okt   27 Okt  
Lugdunum - SVC'08   Lugdunum - RCL  
RCL - Valken'68   Die Haghe - Nieuwkoop  
HVC'10 - Die Haghe   DSO - UVS  
DoCoS - Honselersdijk   Valken'68 - TAVV  
TAVV - Voorschoten'97   SVC'08 - HVC'10  
Nieuwkoop - UVS   Honselersdijk - CVC Reeuwijk  
CVC Reeuwijk - DSO   Voorschoten'97 - DoCoS  
3 Nov   17 Nov  
RCL - DSO   Die Haghe - DoCoS  
HVC'10 - Lugdunum   DSO - Lugdunum  
UVS - Voorschoten'97   Valken'68 - HVC'10  
DoCoS - SVC'08   SVC'08 - RCL  
TAVV - Honselersdijk   UVS - TAVV  
Nieuwkoop - Valken'68   Honselersdijk - Nieuwkoop  
CVC Reeuwijk - Die Haghe   Voorschoten'97 - CVC Reeuwijk  
24 Nov   1 Dec  
Lugdunum - Valken'68   Die Haghe - Lugdunum  
RCL - Die Haghe   Valken'68 - DSO  
HVC'10 - Honselersdijk   SVC'08 - Nieuwkoop  
DSO - SVC'08   UVS - CVC Reeuwijk  
DoCoS - UVS   Honselersdijk - RCL  
Nieuwkoop - Voorschoten'97   TAVV - DoCoS  
CVC Reeuwijk - TAVV   Voorschoten'97 - HVC'10  
8 Dec   15 Dec  
Lugdunum - Honselersdijk   Die Haghe - SVC'08  
RCL - Voorschoten'97   Valken'68 - DoCoS  
HVC'10 - UVS   UVS - RCL  
DSO - Die Haghe   Honselersdijk - DSO  
SVC'08 - Valken'68   TAVV - HVC'10  
DoCoS - CVC Reeuwijk   CVC Reeuwijk - Nieuwkoop  
Nieuwkoop - TAVV   Voorschoten'97 - Lugdunum  
27 Jan   3 Feb.  
Lugdunum - UVS   UVS - SVC'08  
RCL - TAVV   Honselersdijk - Valken'68  
HVC'10 - CVC Reeuwijk   DoCoS - HVC'10  
Die Haghe - Valken'68   TAVV - Lugdunum  
DSO - Voorschoten'97   Nieuwkoop - DSO  
SVC'08 - Honselersdijk   CVC Reeuwijk - RCL  
Nieuwkoop - DoCoS   Voorschoten'97 - Die Haghe  
10 Feb.   17 Feb.  
Lugdunum - Nieuwkoop   HVC'10 - DSO  
RCL - HVC'10   UVS - Die Haghe  
Die Haghe - TAVV   DoCoS - Lugdunum  
DSO - DoCoS   TAVV - SVC'08  
Valken'68 - Voorschoten'97   Nieuwkoop - RCL  
SVC'08 - CVC Reeuwijk   CVC Reeuwijk - Valken'68  
Honselersdijk - UVS   Voorschoten'97 - Honselersdijk  
10 Maart   17 Maart  
Lugdunum - HVC'10   RCL - Lugdunum  
Die Haghe - CVC Reeuwijk   HVC'10 - SVC'08  
DSO - RCL   UVS - DSO  
Valken'68 - Nieuwkoop   DoCoS - Voorschoten'97  
SVC'08 - DoCoS   TAVV - Valken'68  
Honselersdijk - TAVV   Nieuwkoop - Die Haghe  
Voorschoten'97 - UVS   CVC Reeuwijk - Honselersdijk  
24 Maart   31 Maart  
Die Haghe - HVC'10   Lugdunum - DSO  
DSO - CVC Reeuwijk   RCL - SVC'08  
Valken'68 - RCL   HVC'10 - Valken'68  
SVC'08 - Lugdunum   DoCoS - Die Haghe  
UVS - Nieuwkoop   TAVV - UVS  
Honselersdijk - DoCoS   Nieuwkoop - Honselersdijk  
Voorschoten'97 - TAVV   CVC Reeuwijk - Voorschoten'97  
7 April   14 April  
Lugdunum - CVC Reeuwijk   Valken'68 - Die Haghe  
RCL - DoCoS   UVS - Lugdunum  
HVC'10 - Nieuwkoop   Honselersdijk - SVC'08  
Die Haghe - Honselersdijk   DoCoS - Nieuwkoop  
DSO - TAVV   TAVV - RCL  
Valken'68 - UVS   CVC Reeuwijk - HVC'10  
SVC'08 - Voorschoten'97   Voorschoten'97 - DSO  
21 April   12 Mei  
Lugdunum - Die Haghe   Die Haghe - RCL  
RCL - Honselersdijk   Valken'68 - Lugdunum  
HVC'10 - Voorschoten'97   SVC'08 - DSO  
DSO - Valken'68   UVS - DoCoS  
DoCoS - TAVV   Honselersdijk - HVC'10  
Nieuwkoop - SVC'08   TAVV - CVC Reeuwijk  
CVC Reeuwijk - UVS   Voorschoten'97 - Nieuwkoop  
19 Mei   26 Mei  
Lugdunum - Voorschoten'97   Die Haghe - DSO  
RCL - UVS   Valken'68 - SVC'08  
HVC'10 - TAVV   UVS - HVC'10  
DSO - Honselersdijk   Honselersdijk - Lugdunum  
SVC'08 - Die Haghe   TAVV - Nieuwkoop  
DoCoS - Valken'68   CVC Reeuwijk - DoCoS  
Nieuwkoop - CVC Reeuwijk   Voorschoten'97 - RCL  

De volgende wedstrijd

Oefenwedstrijd

18 aug

   - 

Perkouw - CVC Reeuwijk  

Aanvang 14:00 uur

Indeling 3e klasse A

  1 Alphia    
  2 BSC'68    
  3 Be Fair    
  4 Blauw Zwart    
  5 CVC Reeuwijk     
  6 DSVP    
  7 DWO    
  8 Lugdunum    
  9 NSV'46    
10 Nieuwkoop    
11 Sporting Leiden    
12 VVSB    
13 Van Nispen    
14 Zwammerdam    

 

Wedstrijdverslagen

CVC Reeuwijk terug naar 3e klas

Directe degradatie uit de 2e klas lag al maanden op de loer.

lees meer

Deel deze pagina:


Facebook Twitter Google+ Linkedin

Agenda

Be fair

25 aug. 

Toernooi bij Be Fair