22 Sept 29 Sept
Woerden 2 - CVC Reeuwijk 2 2-1 Sportlust'46 4 - Alphia 2  
Siveo'60 2 - Sportlust'46 4 0-2 WDS 2 - Siveo'60 2  
NSV'46 2 - TAVV 3 1-1 CVC Reeuwijk 2 - VEP 2  
Alphia 2 - WDS 2 2-2 Bodegraven 2 - Zevenhoven 3  
Vep 2 - ARC 7 1-3 ARC 7 - Jodan Boys 7  
Jodan Boys 7 - Bodegraven 2 7-3 TAVV 3 - TAVV 3  
6 Okt 13 Okt
Zevenhoven 3 - CVC Reeuwijk 2   CVC Reeuwijk 2 - NSV'46 2  
NSV'46 2 - Woerden 2   Woerden 2 - Alphia 2  
Siveo'60 2 - VEP 2   Sportlust'46 4 - Jodan Boys 7  
Bodegraven 2 - Sportlust'46 4   WDS 2 - Bodegraven 2  
ARC 7 - WDS 2   VEP 2 - Zevenhoven 3  
Jodan Boys 7 - TAVV 3   TAVV 3 - Siveo'60 2  
20 Okt 27 Okt
Zevenhoven 3 - TAVV 3   Woerden 2 - Zevenhoven 3  
CVC Reeuwijk 2 - Sportlust'46 4   Sportlust'46 4 - ARC 7  
NSV'46 2 - WDS 2   WDS 2 - VEP 2  
Alphia 2 - Jodan Boys 7   Bodegraven 2 - NSV'46 2  
ARC 7 - Bodegraven 2   Jodan Boys 7 - Siveo'60 2  
VEP 2 - Woerden 2   TAVV 3 - Alphia 2  
3 Nov 17 Nov
CVC Reeuwijk 2 - WDS 2   Sportlust'46 4 - NSV'46 2  
Zevenhoven 3 - Sportlust'46 4   WDS 2 - Zevenhoven 3  
NSV'46 2 - Jodan Boys 7   Bodegraven 2 - Alphia 2  
Siveo'60 2 - Bodegraven 2   ARC 7 - Siveo'60 2  
Alphia 2 - ARC 7   Jodan Boys 7 - Woerden 2  
VEP 2 - TAVV 3   TAVV 3 - CVC Reeuwijk 2  
24 Nov 1 Dec
CVC Reeuwijk 2 - Siveo'60 2   Sportlust'46 4 - TAVV 3  
Woerden 2 - Bodegraven 2   NSV'46 2 - VEP 2  
Zevenhoven 3 - NSV'46 2   Siveo'60 2 - Woerden 2  
WDS 2 - Sportlust'46 4   Alphia 2 - Zevenhoven 3  
VEP 2 - Alphia 2   ARC 7 - CVC Reeuwijk 2  
TAVV 3 - ARC 7   Jodan Boys 7 - WDS 2  
8 Dec 15 Dec
CVC Reeuwijk 2 - Jodan Boys 7   Sportlust'46 4 - Woerden 2  
Woerden 2 - ARC 7   Siveo'60 2 - NSV'46 2  
Zevenhoven 3 - Siveo'60 2   Alphia 2 - CVC Reeuwijk 2  
NSV'46 2 - Alphia 2   Bodegraven 2 - TAVV 3  
VEP 2 - Bodegraven 2   ARC 7 - Zevenhoven 3  
TAVV 3 - WDS 2   Jodan Boys 7 - VEP 2  
19 Jan 26 Jan
Woerden 2 - WDS 2   Sportlust'46 4 - Zevenhoven 3  
Zevenhoven 3 - Jodan Boys 7   WDS 2 - CVC Reeuwijk 2  
CVC Reeuwijk 2 - Bodegraven 2   Bodegraven 2 - Siveo'60 2  
NSV'46 2 - ARC 7   ARC 7 - Alphia 2  
Siveo'60 2 - Alphia 2   Jodan Boys 7 - NSV'46 2  
VEP 2 - Sportlust'46 4   TAVV 3 - VEP 2  
2 Feb 9 Feb
CVC Reeuwijk 2 - TAVV 3   Sportlust'46 4 - Siveo'60 2  
Woerden 2 - Jodan Boys 7   CVC Reeuwijk 2 - Woerden 2  
Zevenhoven 3 - WDS 2   WDS 2 - Alphia 2  
Siveo'60 2 - ARC 7   Bodegraven 2 - Jodan Boys 7  
NSV'46 2 - Sportlust'46 4   ARC 7 - VEP 2  
Alphia 2 - Bodegraven 2   TAVV 3 - NSV'46 2  
16 Feb 9 Mrt
Woerden 2 - TAVV 3   Woerden 2 - VEP 2  
Zevenhoven 3 - Bodegraven 2   Sportlust'46 4 - CVC Reeuwijk 2  
Alphia 2 - Sportlust'46 4   WDS 2 - NSV'46 2  
Siveo'60 2 - WDS 2   Bodegraven 2 - ARC 7  
VEP 2 - CVC Reeuwijk 2   Jodan Boys 7 - Alphia 2  
Jodan Boys 7 - ARC 7   TAVV 3 - Zevenhoven 3  
16 Mrt 23 Mrt
Zevenhoven 3 - Woerden 2   Sportlust'46 4 - VEP 2  
NSV'46 2 - Bodegraven 2   WDS 2 - Woerden 2  
Siveo'60 2 - Jodan Boys 7   Alphia 2 - Siveo'60 2  
Alphia 2 - TAVV 3   Bodegraven 2 - CVC Reeuwijk 2  
ARC 7 - Sportlust'46 4   ARC 7 - NSV'46 2  
VEP 2 - WDS 2   Jodan Boys 7 - Zevenhoven 3  
6 April 13 April
Woerden 2 - Sportlust'46 4   Alphia 2 - NSV'46 2  
Zevenhoven 3 - ARC 7   WDS 2 - TAVV 3  
CVC Reeuwijk 2 - Alphia 2   Siveo'60 2 - Zevenhoven 3  
NSV'46 2 - Siveo'60 2   Bodegraven 2 - VEP 2  
VEP 2 - Jodan Boys 7   ARC 7 - Woerden 2  
TAVV 3 - Bodegraven 2   Jodan Boys 7 - CVC Reeuwijk 2  
11 Mei 18 Mei
Sportlust'46 4 - WDS 2   Woerden 2 - NSV'46 2  
NSV'46 2 - Zevenhoven 3   Sportlust'46 4 - Bodegraven 2  
Siveo'60 2 - CVC Reeuwijk 2   CVC Reeuwijk 2 - Zevenhoven 3  
Alphia 2 - VEP 2   WDS 2 - ARC 7  
Bodegraven 2 - Woerden 2   TAVV 3 - Jodan Boys 7  
ARC 7 - TAVV 3   VEP 2 - Siveo'60 2  
25 Mei 1 Juni
Zevenhoven 3 - VEP 2   Woerden 2 - Siveo'60 2  
NSV'46 2 - CVC Reeuwijk 2   Zevenhoven 3 - Alphia 2  
Siveo'60 2 - TAVV 3   CVC Reeuwijk 2 - ARC 7  
Alphia 2 - Woerden 2   WDS 2 - Jodan Boys 7  
Bodegraven 2 - WDS 2   VEP 2 - NSV'46 2  
Jodan Boys 7 - Sportlust'46 4   TAVV 3 - Sportlust'46 4  
               

De volgende wedstrijd

Competitiewedstrijd

29 september

 - 

Lugdunum - CVC Reeuwijk  

Aanvang 15:00 uur

Indeling 3e klasse A

  1 Alphia 1 3
  2 VVSB 1 3
  3 Lugdunum 1 3
  4 Be Fair 1 3
  5 Nieuwkoop 1 3
  6 Zwammerdam 1 3
  7 Sporting Leiden 1 1
  8 Van Nispen 1 1
  9 CVC Reeuwijk  1 0
10 Blauw Zwart 1 0
11 NSV'46 1 0
12 DSVP 1 0
13 DWO 1 0
14 BSC'68 1 0

 

Wedstrijdverslagen

CVC Reeuwijk haalt volgende bekerronde

CVC Reeuwijk heeft zich geplaatst voor de volgende bekerronde.

lees meer

Deel deze pagina:


Facebook Twitter Google+ Linkedin

Agenda

Klaverjassen

28 September

Aanvang 20:00 uur.